H O M E N O V I N K Y F E N Y P S I Š T Ě Ň A T A V R H Y CHAMPIONI

G A L E R I E In MEMORY K O N T A K T O D K A Z Y 

<< zpět                                                                                  

vrh "B" 25. 06. 2008

                                   

Matka: Ch. BERYL z Bašteckého dvora   Otec: Multi. Ch. SAPHYR de l'Orangerie des Perles Rares


BARESSI FRANCO von Mraque - "Mates"

9 dní pidivěku

2 tejdny

3 tejdny

1.měsíc věku

5 tejdnů 

4 měsíce

7 měsíců

 

mašle: světle modrá

porodní váha: 820g

PRODANEJ

Majitel:  rodina Bendovic - Plzeň - ČR

Franc/Mates se zatím ukazuje, jako velmi akční. Na těch svej nejistejch nožičkách ťape asi nejlíp ze všech sourozenců a ani nejni moc uřvanej. I dyž...taky to umí. Je to takovej medvídek.

BUFFON GIANLUIGI von Mraque - "Buff"

 

9 dní pidivěku

2 tejdny 

3 tejdny

1.měsíc věku

5 tejdnů 

3 měsíce

6 měsíců

23 měsíců

3 roky

4,5roku

 

mašle: tmavě modrá

porodní váha: 830g

PRODANEJ

Majitel:  Wagenknechtová Marcela - Semily - ČR

O Buffovi se nadá říct nic jinýho, než medvěd...ubrumlanej méďa, kerej furt jenom spí, a pak jí, a pak spí a jí a spí....a porád dokola. Ale je to taková buchta, že to ani jinak dělat nemůže. Je nejvěčí z vrhu a bude to nejspíš mastodont. Hlavně, aby tohodle otesánka dobře a správně krmili, aby unes zadek a vyrost nám do roviny. 

BERLUSCONI SILVIO von Mraque

 

9 dní pidivěku

2 tejdny 

 

3 tejdny

1.měsíc věku 

5 tejdnů 

 

mašle: tmavě zelená

porodní váha: 620g

PRODANEJ

Majitel:  Kopecká Martina -  Hradec Králové -ČR

Silvinko je z mužské části tý naší gruppy asi nejvěčí mazlik. Majinko uječenej, ale oddůvodňuje to tím, že je ze tří chlapů nejmenčí, tudíž musí bejt za extroverta. Ale je to kulíšek mazlivej, dumlá mi ucho a u toho si brouká ňákou záhadnou skladbu,nejspíš nějaká klasika či co....je to dítě nadaný.

BARDOTTKA von Mraque - "Tyta"

 

9 dní pidivěku

2 tejdny 

3 tejdny

1.měsíc věku

 

5 tejdnů 

6 měsíců

3 roky

4 roky

 

mašle: žlutá

porodní váha: 520g

Majitel:  von Mraque

 Tahle malá potvora na mě hrála celý dva dny Bardotku a nechtěla se přisát na cecika. Ani za boha, ani pod pohrůžkou ani nijak. Byla sem tak vzteklá, že bych ji bejvala rozmačkala a slzy zoufalství mi tekly proudem.

Chytla se a méno jí zůstalo. Je to prostě naše Bardott a zůstává doma. Nikdo se mi nemůže divit, mám k ní prostě citovou vazbu. Ač sem ji nerozkojila já-moje trpělivost tak dalece nešahá-anóbrž moje zlatá maminka, tudlenc holku prostě a jednoduše nikomu nemůžu prodat. Navíc je to ďábel!!! První všude, poslední vodevšad a u ničeho ta malá bestie nemůže chybět. No, nejspíš si parádně užijem :) .

BIOY von Mraque -  "Terry"

 

9 dní pidivěku

2 tejdny 

3 tejdny

1.měsíc věku

5 tejdnů 

 

20-23 měsíců

 

mašle: červená

porodní váha: 520g

PRODANÁ

Majitel:  Vozáková Rita - Valašské Meziříčí  - ČR - pro tragedii v rodině se Terry vrátila do rodnýho hnízda jako 2letá a posléze se do ní zamilovala Lenka Vaňková s maminkou Majkou a s celou rodinou, takže čubina je na Moravě u Lenky a za kámošku má Frídu Bonoda

Bioy je zlatá holčička. Bohužel se nám u ní nějak namíchaly blbě geny a ona podědila bílou špičku vocásku, tudíž je automaticky vyřazena z chovu. Průkaz původu dostane, nicméně pro výstavy a pozdější uchovnění je prakticky "mimo mísu". Je možný, že jí to vylíná, ale my o tom pochybujeme. Bižunka má jméno po jistým argentinským spisovateli a zstím jeho jménu dělá čest. Co dokáže načmárat ťapkama vod kaše, to by nesved ani Piccaso. Bioyka je nenažraný psisko, hotová piranha a temperament by mohla rozdávat.

BRUNI CARLA von Mraque - "Nuria"

9 dní pidivěku

2 tejdny 

3 tejdny

1.měsíc věku

5 tejdnů 

 

 

mašle: oranžová

porodní váha: 580g

PRODANÁ

Majitel:  Rosmarie Sebök-Schalcher -  Tárbena-Alicante - Espaňa

Carla je miloučká holčička, milenka, zlatinko. Je drobná, je skoro celá modrá a je čiperná. Není tak úplně dravá, nechá se i odstrčit svým věčím bráchou vod cecíku, ale na druhou stranu, dyž je vopravdu hladová, nevodtrhnu ji ani já. A na flašku je celá divá. Spolkla by ji i s dudákem. Je to taková naše malá kočička :). A bude žít na parádní haciendě v lůnu přírody, na samotě ve skalách spolu s dalšíma zviřátkama.

BONALY SURYA von Mraque

 

9 dní pidivěku

2 tejdny 

3 tejdny

1.měsíc věku

5 tejdnů 

 

2 roky

 

mašle: světle zelená

porodní váha: 650g

PRODANÁ

Majitel:  Halamková Veronika - Chřibská , okr.Děčín - ČR

Krásná Sury. Rozmýšlela sem se, kterou fenku si vlastně vybrat. Dyž vopomenu, že bych si nejrači nechala šecky, Surya byla mou horkou kandidátkou. Po poradě s Renatou Daňhovou (paní, kerá tomu rozumí víc než já ) a kerá mi v podstatě řekla, že Sura bude opravdu výstavní kousek, sem prostě byla rozpolcená. Jednoduše,Sura bude krásná fena-snad teda-a mohla by ve výstavním kruhu udělat ďouru do světa. 2.nej štěně z vrhu. Tuto fenu bych skutečně chtěla potkávat na soutěžích.

BRESSANONE von Mraque - "Sára"

 

9 dní pidivěku

2 tejdny 

3 tejdny

1.měsíc věku 

5 tejdnů 

7 měsíců

2 roky

 

mašle: růžová

porodní váha: 600g

PRODANÁ  

Majitel:  Šafránek Libor - Kolín - ČR

Brezinka je růžová stejně jako její mašlička. Je to zlatinko, nijak extra se neprojevuje, není to drak, ale je milounká. To ovšem neznamená, že by nebyla žravá! Ba naopak.Je fantasticky mazlivá a k smrti ráda žužlá uši. Není to taky žádnej drobek, je to pěkná pucka s kulatým, vydulým pupikem.

BEDŘIŠKA von Mraque-"Ďula" nebo taky "Ďůleček"
 

 

9 dní pidivěku

2 tejdny 

3 tejdny

 

1.měsíc věku

 

5 tejdnů

6 měsíců

2 roky

 

mašle: bílá

porodní váha: 650g

Majitel:  von Mraque

 Moje, moje Beďunka. Velká s obrovskou hlavou a neuvěřitelně mazlivá. Máme spolu velký plány. Budem si užívat a budem spolu žít. Terka, já, Dottka a Beďa. 4 holky pod jednou střechou. Nezní to báječně? :)