H O M E N O V I N K Y F E N Y P S I Š T Ě Ň A T A V R H Y CHAMPIONI

G A L E R I E In MEMORY K O N T A K T O D K A Z Y 

Datum poslední aktualizace: 05.12.2013

Jak to fšecko začlo ....
 
Co bys chtěla k Vánocům? Psa mami! Co bys chtěla k narozeninám? Psa mami!..... a takhle to šlo rok co rok, vod doby, co sem se postavila na nohy a kdy mi první "Puňťa" před sámoškou voblíz nos.
 
Psa sem dostala. Bylo mi 11 a byl to nesmírně vyčůranej jezevčík a menoval se Nik. Brzo mě vopustil a na jeho místo nastoupil jeho zdařilej synek - Julius Gaius Caesar, prostě náš Cézulin. Říkali sme mu profesor. Dal nám krásnejch 12 let, a pak někam vodešel a ani se nerozloučil.
 
Blížila se plnoletost a já pod dojmem, že jako skorodospělák a tím pádem rozumnej tvor, můžu rozhodovat vo všem a vo všech, donesla sem si domů černou Bugsy. Bylo to to nejlepší, co mě v životě potkalo. Říkali sme jí Barunko, Blaženo, Bažino, a tak podobně a milovali ji stejně jako vona nás. Neměla průkaz původu a nebyla to hezká doga (dnes to vidím :)), ale byla skvostná v povaze a všecky komplexy vzhledu nám kompenzovala ve výcviku.
 
Zahynula tragicky v nedožitejch 9ti letech a já věděla, že jinej pes, než onen Apollo mezi psy - Německá doga - mi už fakt nehrozí.
 
A tak přišla Beryl alias Tereza...